Шафи та шафи-купе

На сьогоднішні шафи-купе є одним з найпопулярніших видів меблів. Їх можна побачити в квартирі, в будинку та навіть в офісах. Такою популярністю вони завдячують своєю місткістю, адже дають можливість розміщувати велику кількість речей в невеликому просторі, а також завдяки своїй універсальності, адже можуть використовуватися у прихожих, вітальнях, спальнях та дитячих кімнатах.

 

Комп’ютерні та письмові столи

Стіл – безперечно необхідний предмет інтер’єру, адже його призначення – зручно та практично організувати наш простір. Залежно від призначення, ми виготовляємо будь-які моделі столів на замовлення: комп’ютерний, офісний, кухонний, столи для вітальні. Вони ідеально пасуватимуть індивідуальному інтер’єру вашої квартири або будинку.

 

Офісні меблі

Офісні меблі – це обличчя вашого бізнесу. Правильно підібрані та виготовлені по індивідуальному замовленню офісні меблі дають можливість вам скласти позитивне враження на потенційних клієнтів про вашу організацію. Правильний інтер’єр офісу та стильні меблі посприяють розвитку вашого бізнесу.

 

Дитячі меблі

Дитячі меблі це елементи дитячих кімнат, до замовлення яких потрібен найбільш скрупульозний підхід. Адже це меблі для дітей, які потребують гарної якості виготовлення та застосування екологічно чистих матеріалів.

 

Тумби, комоди

При оформленні власної квартири або будинку, кожна людина задумується над тим, як зробити кімнати просторішими та вільними від зайвих речей. Відповідь на це питання проста – меблі на замовлення мають бути місткими та практичними.

 

Меблі для салонів

Виготовлення меблів для салону краси та інших подібних закладів має досить вагомий вплив на якість вашого бізнесу. Меблі для салону краси повинні бути стильні та зручні з використанням найкращих матеріалів. Адже на іміджі економити не варто.

 

Кухні

Кожна господиня мріє про якісну та зручну кухню! Виготовлення кухні по індивідуальному замовленню для вашої квартири чи будинку це доволі делікатна справа, довірити яку ви можете нам і бути спокійними за якість виготовлення.

 

Гардеробні

Замовити гардеробну можуть собі дозволити лише власники квартир та будинків, у яких є можливість виділити під гардеробну цілу кімнату або досить немалу площу в оселі. Варіантів виготовлення гардеробної різної конфігурації та функціональності досить багато.

 

ТВ-фасади

Обираючи різні елементи дизайну власної оселі, кожна людина віддає перевагу не лише функціональності, але й візуальному та естетичному оформленню інтер’єру. Безперечно, вітальня є чи не найголовнішим приміщенням вашого житла, місцем, де збирається ваша сім’я та друзі. ТВ-фасади і тумби за індивідуальним замовленням допоможуть оформити вашу вітальню або спальню з урахуванням ваших смаків, а також з урахуванням моделі вашого телевізора та необхідністю встановлення додаткових компонентів до нього.

 

Прихожі

Прихожа це обличчя вашого дому, адже кожен ваш гість потрапляє спочатку у прихожу і лише потім до інших кімнат. Тому до виготовлення прихожих потрібно підходити досить відповідально. У нашому каталозі ви можете ознайомитися з роботами по виготовленню прихожих, які ми вже реалізували для наших клієнтів.

 

Спальні та ліжка

Виготовлення меблів для спальних кімнат і ліжок по індивідуальному замовленню – це один із найбільш популярних напрямів роботи нашого виробництва. Замовлення ліжка чи елементів спальні по індивідуальному проекту дасть змогу вам облаштувати інтер’єр кімнати на ваш смак та зробити його так, як буде зручно саме вам, а не використовувати шаблони, які обмежують у втіленні ваших задумів.

Меблі на замовлення
замовити меблі у Борисполі, Києві
Виготовлення меблів у Борисполі, Києві
Шафи-купе, кухні, спальні, дитячі меблі

Мебель на заказ
Заказать мебель в Борисполе, Киеве
Изготовление мебели в Борисполе, Киеве
Шкафы-купе, шкаф, кухня, спальня, матрасы,
детская мебель

Україна, Київська область
м. Бориспіль, вул. Броварська 50
тел.: (067) 594-67-09
(093) 822-62-86
(066) 363-79-34
Email: mebli-bor@i.ua

Всі права захищені (С) 2017
Передрук та використання матеріалів
і фото з сайту заборонено